הצרת היקפים ללא ניתוח

הצרת היקפים ללא ניתוח

אנשים רבים מעוניינים להרזות ללא מעבר של הליכים קיצוניים כגון ניתוח

לא כל אחד מאתנו יכול לעמוד במשטר דיאטה וספורט קפדני אשר יובילו בסופו של דבר בירידה במשקל, וכן רבים מגיעים לשלב של פלאטו גם כאשר הם נוקטים בשיטות אלו לשם הצרת היקפים. לאור האמור, אנשים רבים מחפשים פתרונות חלופיים להצרת היקפים אולם מעוניינים להימנע ככל הניתן מניתוח. כיום ישנן כמה שיטות כאלו אשר מומלץ להכיר במידה והנכם נלחמים במשקל ובמראה.

אז אילו שיטות ישנן לשם הצרת היקפים ללא ניתוח?

המסת שומן בקור: טיפולי המסת שומן בקור הינם טיפולים חדשים יחסית, המסייעים להיפתר מהשומן המיותר בקלות ובמהירות, כאשר רוב האנשים נעזרים בטיפול אחד או שניים. טיפולים אלו עובדים על אזורים ממוקדים של מצבורי שומן כגון הבטן, הידיים, היריכיים וכדומה, ונחשבים כיום לבין הטיפולים הטובים ביותר להתמודדות עם ירידה במשקל ללא ניתוח. הטיפולים מסייעים בירידה של 25% ממסת השומן באזור שעבר טיפול תוך שלושה חודשים.

מכשיר להצרת היקפים: ניתן למצוא כיום בשוק מכשירים רבים המסייעים בהצרת היקפים ופועלים בצורות שונות- זרמים חשמליים, קירור, הרעדת המקום, הפעלת השרירים ועוד. מכשירים שונים מראים תוצאות שונות ומתאימים לשימוש במצבים שונים, אולם רבים בוחרים להיעזר בהם כיום לשם הימנעות מניתוח.

לקריאה נוספת על מכשיר להצרת היקפים לחץ כאן 

שימוש בכדורים: כיום ישנן תרופות רבות המסייעות להתמודד עם תחושת הרעב המלווה דיאטה וכן מסייעות בהעלאת קצב חילוף החומרים. תרופות אלו עוזרות לרדת במשקל בצורה מבוקרת ויעילה ביותר, אולם הן דורשות גם הקפדה על המזון שאנו אוכלים ועל כמותו, ומסייעות בעיקר בדחף לאכול יותר ממה שאנו צריכים.

ניתן לראות כי ישנם טיפולים רבים המוצעים כיום להצרת היקפים ללא ניתוח

אם אינכם מצליחים לרדת במשקל בצורה מסודרת, או שאתם מעוניינים להאיץ את התהליך באמצעות שימוש בעזרים שונים, אתם לא חייבים לפנות ישר לניתוח. כיום ישנן שיטות רבות וטובות להצרת היקפים ללא הגעה לניתוח כלל, אשר מאפשרות לכל אחד להגיע למשקל היעד שלו והמראה הרצוי מבחינתו ללא כאב וסבל בדרך ובדרך כלל גם בקלות ובמהירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to top
Skip to content