שיטות שונות להצרת היקפים

שיטות שונות להצרת היקפים

טיפולי הצרת היקפים, חיטוב והרזיה נכללים תחת קטגוריית טיפולי האנטי איי'גינג ,
ונחשבים המבוקשים והנפוצים ביותר בתחום הרפואה האסתטית.
בעזרת טיפולי הצרת היקפים, ניתן להשיג שינוי דרמטי במראה החיצוני וזאת ללא צורך בניתוח, חתכים או הזרקות.
חיטוב, מיצוק העור והרזייה תורמים לתחושת הביטחון והדימוי העצמי. בעזרת טיפולי הצרת היקפים אנו יכולים לשנות את קווי המתאר של הגוף וליצור סימטריה מושלמת. כמו כן, אחת הסיבות להצלחה של טיפולי הצרת ההיקפים נובעת מהעובדה שקיימות טכנולוגיות שונות להשגת תוצאות מרשימות לכל גווני העור ולכל שכבות הגילים.

קריוליפוליזיס – הקפאת תאי שומן

טכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך שעיקרה טיפול בעודפי שומן והצרת היקפים. טכנולוגיית הקריוליפוליזיס מקפיאה תאי שומן והורסת אותם עד שהם נפלטים מהגוף בתהליך חילוף החומרים הטבעי בהליך מדויק, קבוע ונקודתי באזור הטיפול. בטיפול זה יש להקפיד על רצף טיפול ואיכות ביצוע בכדי לא לקבל א-סימטריה לאחר ההרזיה.

אולטרסאונד

טכנולוגיית אולטרסאונד גם היא מאפשרת הצרת היקפים ללא ניתוח וללא התערבות פולשנית. האולטרסאונד משטח ומשבח את אזור הטיפול ולתוצאה מושלמת ולסימטריה בגוף המטופל/ת, ישנם מכשירים מתקדמים בהם ניתן אף לשלב טכנולוגיית אולטרסאונד כטיפול משלים לטכנולוגיית הקריוליפוליזיס אותה הזכרנו קודם.

גלי רדיו

גלי הרדיו מאפשרים טיפול בשני שידורים שונים המתמקדים בשכבות השונות של העור. ניתן למקד את גל הרדיו בשכבה העליונה של העור לחידוש, החלמה והרגעת העור תוך כדי טיפול בשכבה העמוקה יותר כשמטרתה עידוד הפעילות הטבעית של הגוף לייצר קולגן אשר בשילוב עם האלסטין המצוי בגופנו מסייע להשגת התוצאה הרצויה בהצרת ההיקף, במיצוק העור וחיטוב הגוף.

המאפיין לכל הטכנולוגיות שצוינו הוא שאין בהן כל התערבות פולשנית , כירורגית או כאב. ניתן לעבור את הטיפולים במהירות, ביעילות ולצפות לתוצאות מרשימות בהצרת היקפים, הרזיה, חיטוב הגוף ומיצוק העור.

ההתאוששות מטיפולים אלו מידית וכמעט שאין תופעות לוואי וזאת בלבד שהמטפלים הוסמכו לשם ביצוע הטיפול בהצרת ההיקפים, לפי הנחיות יצרן והתוויות הטכנולוגיה באמצעותה הטיפול מתקיים. כמו כן, יש לוודא טרם הטיפול כי המכשירים החדשים עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות, תקינות ובטיחות, תווי התקן הנדרשים ע"י ארגוני הבריאות בארץ ובעולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Scroll to top
Skip to content